Aikataulu

DEITIES klo 12:30-15:30

*ovet auki n. 45 min ennen kategorian alkua

Aerial Competition: Nuoret; Tankotanssi

  1. Aino Nikkanen
  2. Jasmin Saari
  3. Hilda Luoma
  4. Lovisa Grekula
  5. Fanni Polvisalo
  6. Hertta Luoma & Sofia Ala-Korpela
  7. Minea Jokivirta & Aino Nikkanen

Aerial Showcase: aikuiset, Flying pole

  1. Anja Huomo

Aerial Showcase: aikuiset, Rengastrapetsi

  1. Maria Bang & Marina Koivu
  2. Hannastiina Anderson & Anne Tuhkanen
  3.  Petra Lindholm-Lehto & Leena Mäkeläinen
  4.  Anni Haakana, Jussi Mussalo, Iines Toivonen, Mia Pihlaja & Riina Salonen

väliaika

  1. Aleksandra Jantunen
  2. Emilia Mäkelä
  3. Elisa de Boer
  4. Ella Laitinen
  5. Maria Husu

Aerial Showcase: aikuiset, Hammock

  1. Elina Turunen
  2. Laura Kytölä
  3. Miriam Morpho
  4. Valentina Arrieta
  5. Julia Halonen

palkintojen ja kunniamainintojen jako

TITANS klo 16:00-19:00 (K-18)

*ovet auki n. 45 min ennen kategorian alkua

Aerial Showcase: aikuiset, Silkit

  1. Vilma Lepistö
  2. Lauramaria Laine

Aerial Showcase: aikuiset, Tankotanssi

  1. Tiia Tarvainen
  2. Mira Sippola
  3. Vilja Sorsa
  4. Annemari Kiviniemi, Emmi Heimola, Tiina Keskiprosi & Tytti Jussila
  5. Suvi Tynkkynen
  6. Tiia Kaijalainen
  7. Kati Kinnaslampi
  8. Krista Lihvonen-Hietakallio
  9.  Elisa Kallio & Sara Heino

väliaika

  1.  Matilda Seppälä
  2.  Julia Thil
  3.  Laura Koistinen
  4.  Eeva Viiru
  5.  Pinja Juntunen
  6.  Minttu Rahikainen
  7.  Mia Savolainen
  8. Laura Ansamaa, Anna-Maija Huoviala, Maria Huoponen & Anu Kilponen
  9.  Iris Merenlaakso
  10.  Jenny Kuusemaa

Aerial Competition: aikuiset, Hammock

  1. Salli Ilmanen
  2. Riina Niskanen

palkintojen ja kunniamainintojen jako

GODS klo 20:00-23:00 (K-18)

*ovet auki n. 45 min ennen kategorian alkua

Aerial Competition: aikuiset, Silkit

  1. Sonja Cederlund
  2. Pamfila Inkinen

Aerial Competition: aikuiset, Tankotanssi

  1. Mira Kuusinen & Jenni Kolehmainen
  2. Jeannette Rönkkö
  3. Pia Puolakka
  4. Susanna Majaranta
  5.  Julia Fly
  6.  Iris Perovuo
  7. Reetta Lagerström & Anastasia Salunen
  8.  Suvi Lapilainen & Katja Hinkkanen

väliaika

  1.  Jonna Kuittinen & Patricia Pulli
  2.  Natalia Gavrilova
  3.  Tiina Alen
  4. Mira Sippola & Salli Ilmanen

Aerial Competition: aikuiset, Rengastrapetsi

  1. Laura Arat, Sonja Cederlund, Katja Kivinen & Aleksandra Jantunen
  2. Riina Niskanen & Vilma Moilanen
  3. Suvi Johannala
  4. Sanni Sarlin
  5. Iina Peritalo

palkintojen ja kunniamainintojen jako